Language

ENG TUR

© SCINN Hotels 2017. All Rights Reseverd Design by Göktuğ Baldemir

REZERVASYON : 0 232 4465400

Hakkımızda

SC Inn Boutique Hotel, düz ekran LCD TV ve ücretsiz Wi-Fi gibi modern olanaklarla donatılmış ve şık bir şekilde dekore edilmiş odalar sunmaktadır. Otelimizin birbirinden güzel ve farklı formatlarda dizayn edilmiş 3 adet restaurantında İzmir manzaraları eşliğinde Dünya mutfaklarından seçme lezzetlerin keyfini çıkarabilir, Çok özel Gourme Lezzetler ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. SC Inn Boutique Hotel de konforlu odaların tümü, kendi isteklerinize göre yeniden hayat verebileceğiniz Merkezi iklimlendirme sistemi ve tamamen isteğe göre ayarlanabilen aydınlatma sistemi ile donatılmıştır. Sc Inn Boutique Hotel bünyesinde bulunan sauna ile günün tüm yorgunluğundan arınabilir ve rahatlayabilirsizin. Formda kalmanız ve spor alışkanlıklarınızı devam ettirmeniz için tüm deteylar düşünüldü. Sc Inn Boutique Hotel de iyi donanımlı fitness merkezinde egzersiz yapabilirsiniz.

Günün 24 saati oda servisi imkanları sunulan Sc Inn Boutique Hotel de Otelimizin uzman kadrosu günün her saati sizin isteklerinizi yerine getirmek için hazırlar. SC Inn Boutique Hotel konum olarak Tarihi Kemeraltı Alışveriş Merkezi'ne kısa bir yürüme mesafesindedir. İzmir Arkeoloji Müzesi sadece 1 km uzaklıktadır. Otelimiz Adnan Menderes Havaalanı'na 18 km mesafededir. Ücretsiz özel otopark da mevcuttur.

SC INN Boutique Hotel kurulduğu günden bu yana kendini ayrıcalıklı hissetmek isteyenlerin tercihi olmayı başarmış çok elit bir mekan. Konforunuz adına tüm detayların kişiye özel hizmet prensipleri ile hazırlandığı çok özel odalarımızda, SC INN Boutique Hotel ayrıcalıklarını yaşamaya davetlisiniz.

SCINN ANKARA SCINN İZMİR